Zápis - doručení přihlášky osobně

přidáno: 31. 3. 2020 13:40, autor: Martin Koukal

Pokud jste se rozhodli jako rodiče budoucího prvňáka doručit přihlášku osobně, upozorňujeme Vás na bezpečnostní pravidla:
  • Vstup do školy bude pouze pro osoby vybavené rouškou nebo jiným ochranným prostředkem, doporučujeme použití ochranných rukavic.
  •  Zákaz vstupu osob v karanténě nebo osob s potvrzenou nákazou (takové osoby si telefonicky nebo elektronicky domluví jiný postup).
  • Do školy budou vpouštěny pouze osoby se vztahem k zápisu (rodič, případně zákonný zástupce).
  • Čekající žádáme, aby mezi sebou dodržovali rozestupy.

Školní časopis

přidáno: 30. 3. 2020 12:19, autor: Martin Koukal

Počátkem března vyšlo nové číslo Plánských novinek. Vzhledem ke složité situaci způsobené pandemií a nouzovým stavem vyhlášeným vládou ČR,  můžeme zprostředkovat nové číslo pouze prostřednictvím webových stránek školy. Doufáme, že si číslo rádi prolistujte alespoň touto formou, protože opravdu stojí za to. Žáci redaktoři, grafici i jejich průvodci odvedli opět skvělou práci a přináší vám články, fotografie a mnoho dalšího z druhého čtvrtletí školního roku ve výborném formátu. Nevynechejte novou rubriku Vlastní tvorba, připomeňte si, co se ve škole dělo, jak si sedmáci užívali na Šumavě nebo jak se naši žáci spřátelili se zahraničními studenty.

Pěkné čtení tentokrát na monitoru, přeje
Veronika Drdáková

Dobročinná akce odložena

přidáno: 25. 3. 2020 12:46, autor: Martin Koukal

Výpadek komunikace přes Bakaláře

přidáno: 18. 3. 2020 4:09, autor: Martin Koukal   [ aktualizováno 19. 3. 2020 0:24 ]

Od včerejšího večera (17.3.2020) nelze posílat zprávy přes elektronickou žákovskou knížku. Firma Bakaláři pracuje na odstranění závady.
________________________________________________________
19.3. - VÝPADEK ODSTRANĚN, OMLOUVÁME SE ZA ZPŮSOBENÉ KOMPLIKACE.

Zrušené školní akce

přidáno: 15. 3. 2020 23:37, autor: Martin Koukal

Vzhledem k nastalé situaci jsou všechny školní akce typu setkání seniorů ve škole, den otevřených dveří, ukázka výuky matematiky profesora Hejného, (..), zrušeny. O případné náhradě vás budeme informovat.

Soutěž dětských recitátorů

přidáno: 9. 3. 2020 0:09, autor: Martin Koukal

V pátek 6.3. se Valerie Štamberková a Denisa Němečková zúčastnily okresního kola soutěže dětských recitátorů. I když neobsadily medailové pozice, dokázaly udržet krok s konkurencí jiných škol. Oběma dívkám proto velmi děkujeme za dobrou reprezentaci školy.
Mgr. Sylva Peclinovská, Ph.D.

Hudební show ve školní družině

přidáno: 6. 3. 2020 5:24, autor: Martin Koukal

Dne 5. března k nám do školní družiny zavítali „Vanda a Standa“ s pořadem podporující hudební přehled. Děti vytvořily smíšená družstva, soutěžilo se v poznávání melodií z večerníčků, filmových pohádek a dalších hudebních témat. Do programu se zapojilo i publikum. Hudební show bylo pro děti nejen poučné, ale i velmi zábavné. Dětem na závěr pořadu věnoval pan Lukáš Čermák autorský zpěvník s názvem „Preventivní triky k použití elektriky“. Školní družině byl od účinkujících darován plakát s věnováním.
Zkrátka bylo milo! -:) Těšíme se na další společné akce,

za školní družinu vychovatelky

Divadlo O třech kůzlátkách

přidáno: 4. 3. 2020 5:16, autor: Martin Koukal

V pátek 29. 2. 2020 se první a druhé třídy zúčastnily divadelního představení "O třech kůzlátkách" s hlavní protagonistkou, herečkou Janou Hubka Vanýskovou. Moderní pojetí pohádky děti velmi pobavilo, některé děti byly vtaženy do děje a za pozornost určitě stály i krásné dřevěné loutky. Děkujeme paní Vanýskové za příjemné dopoledne.

Za první a druhé třídy H. Hribová

Dobročinná akce