Povodeň v základní škole - ředitelské volno

přidáno: 2. 6. 2013 5:55, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 2. 6. 2013 17:08 uživatelem Bohuslav Hora ]

Povodeň - vylití Farského rybníka 2. 6. 2013

Vzhledem k stoupající hladině řeky Lužnice jsme museli vystěhovat řadu prostor v přízemí budovy, včetně šaten, tyto věci nám znemožňují užívání ostatních prostor - školní jídelny, školní družiny. Z tohoto důvodu vyhlašuje ředitelka školy ředitelské volno do odvolání, tedy od pondělí 3. 6. 2013 včetně.
    Pro žáky, jejichž rodiče nemohou zajistit hlídání, zajistíme dohled ve škole. Vzhledem k tomu, že v současné době nejde elektrický proud, vybavte své děti pořádnou svačinou a pitím.
    3. ročník má v pondělí 3. 6. 2013 plánované divadelní představení, na které chceme odjet (záleží na ranní situaci). Po skončení představení budou žáci dopraveni do školy, kde se rozejdou, případně budou v náhradních prostorách školní družiny.
    Sledujte aktuální informace na stránkách školy.

Vzhledem k tomu, že se situace se velmi rychle mění, nelze odhadnout ranní stav. Pokud nemusíte, neposílejte děti do školy, ani třeťáky do divadla.

Děkujeme všem našim spoluobčanům - rodičům, žákům, bývalým žákům, lidem, kteří jen kolem školy chodí a není jim lhostejná… - prostě všem za dnešní rychlou pomoc od ranních hodin, kdy nás vyplavil Farský rybník, těm, kteří nám pomohli připravit se na případnou povodňovou vlnu Lužnice.
    Velmi si Vaší pomoci vážíme a oceňujeme Vaše plné nasazení.

Pokud potřebujete informace, něco Vám není jasné, můžete psát na mail hora@zsplana.cz nebo volat na telefonní číslo 603 911 721 (p. ředitelka) nebo 604 911 721 (zástupce ředitele).

Za vedení školy Bohuslav Hora, zástupce ředitele