Anketa pro rodiče

přidáno: 4. 4. 2014 6:56, autor: Bohuslav Hora   [ aktualizováno 4. 4. 2014 6:56 ]
    Vážení rodiče - zákonní zástupci našich žáků. Dnes dopoledne byl ukončen sběr mailových adres od těch, kteří se s námi chtěli zapojit do rodičovské ankety Společnosti pro kvalitu školy. Také proběhla administrace ankety, do systému byly vloženy adresy, které jste nám poskytli. Byl vygenerován dopis s přímým vstupem do rodičovské ankety.
    Na odkaz v mailu stačí kliknout, dostanete se do ankety, vyberete třídu, do které chodí Vaše dítě. Anketa je anonymní. Musíte ji vyplnit najednou, nezapomeňte dotazník uložit - tlačítko dole na anketě. Celkem jsou pro Vás připraveny 102 otázky. Pokud máte u nás ve škole více dětí, dotazník vyplňujete jen za jedno z nich. Anketu vyplňte do jednoho týdne, pak proběhne vyhodnocení.
    Všem děkujeme za spolupráci a čas, která věnujete škole, do které docházejí Vaše děti, naši žáci.

Za vedení školy Bohuslav Hora, zástupce ředitele