Atletická olympiáda

přidáno: 11. 6. 2019 3:08, autor: Martin Koukal

Již tradičně na konci května a první týden v červnu, proběhlo školní kolo atletické olympiády, pro 1. a 2. stupeň. Jako první se na start všech disciplín, v pátek 31.května, postavili žáci 2. stupně. Soutěžili ve čtyřech disciplínách (běh 60 m, vytrvalost, skok daleký a hod míčkem). Všichni sportovci podávali maximální výkony a celkem bylo rozdáno více než 30 sad medailí. Všem sportovcům děkujeme za účast,nasazení a fair play během celého závodu.

První stupeň čekala olympiáda ve středu 5. června.Po slavnostním zahájení a společnému zahřátí začal souboj v jednotlivých disciplínách o stupínky nejvyšší. Bylo vidět maximální nasazení všech sportovců a i když to vždy nedopadlo vítězstvím, zaslouží všichni sportovci poděkování za předvedené výkony.

Zvláštní poděkování patří žákům 9. ročníku, kteří po oba dva dny atletické olympiády pomáhali s organizací.

Jakub Drda

2. stupeň