Běh Tomáše Slavaty

přidáno: 13. 5. 2019 6:18, autor: Martin Koukal
    Na svém facebooku zveřejnil Tomáš Slavata tuto zprávu:

"Jak jsme slíbili, tak jsme udělali 🙂 . Závody pro Základní školu v Plané nad Lužnicí ve spolupráci s Marcela Benešová, kde své síly poměřily děti 1.stupně rozdělené do kategorií podle tříd. K běžeckému závodu jsme využili místní ovál, na kterém se absolvovalo podle tříd od 200m do 800m vzdálenosti. Všechny děti bojovaly až do posledních metrů a za svou snahu si každé z nich vysloužilo mimoně. První tři k nim obdrželi diplom, medaili, šplíchouny a Biskiti. Děti měly ze závodů velkou radost a ptaly se, zda dorazíme i za rok. Moc rádi! vzkazujeme do Plané. A z Plané po obědě už zase z jihu na sever na Klíny, kde se bude zítra krušně bojovat na tratích Krušnomana. Dětské depo a vše potřebné už jsme stihli připravit. Předpověď slibuje krušné počasí, takže extrémní závod zaručen! 🙂 Těšíme se na vás na dětských závodech"