Besedy s pracovníky Cirkusu Happy Kids

přidáno: 24. 3. 2017 7:34, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor
    V pátek 24. března 2017 nastal poslední den Týdenního projektu s Cirkusem Happy Kids. Naplánovali jsme si besedy s pracovníky cirkusu, zájem projevily samotné děti.

Vytvořili jsme celkem tři skupiny, které se v dopoledni vystřídaly. Některé dotazy se opakovaly, některé byly originální. Pracovníci Cirkusu Happy Kids trpělivě odpovídali na všechny otázky. Některé děti měly zájem o fotografie se svými trenéry, některé děti přišly svým trenérům podat ruku a poděkovat za úžasné zážitky. 2.A pod vedením p. Hribové nacvičila pro cirkusové trenéry píseň, kterou žáci s p. učitelkou zazpívali - viz galerie.
    Děti ze školního klubu připravily pro naše cirkusové přátele zdravou snídani, a jedna z asistentek - p. Hlavničková - donesla velký koláč, kterým chtěla poděkovat za celotýdenní zážitky s Cirkusem Happy Kids.

Za projektový tým Týdne s Cirkusem Happy Kids Bohuslav Hora