Český den proti rakovině

přidáno: 4. 5. 2017 9:28, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 4. 5. 2017 9:32 ]

Máte chuť zapojit se do charitativní sbírky? Příležitost budete mít opět po roce v naší škole či v obci dne 10. května 2017. Do terénu vyrazíme v 10 hodin vybaveni kytičkami měsíčku lékařského, letáky a užitečnými informacemi, které Vám rádi předáme za příspěvek 20 Kč. Odměnou Vám bude kytička, letos s modrou stuhou, upozorňující na nádorová onemocnění hlavy a krku.
    Chceme preventivně působit na širokou veřejnost prostřednictvím letáků s informacemi a za nabízené kvítky měsíčku lékařského získat prostředky na boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center.
    Předem děkujeme za podporu!
    TV spot

Žáci 9. ročníku a Šárka Volčková