Aktuality‎ > ‎

Čím by se pochlubil Říman?

přidáno: 16. 6. 2016 11:06, autor: Bohuslav Hora

Video YouTube


    A je to tady, konec školního roku na krku, poslední hodiny právě probíhají. Dnes - 16. června to nastalo také v 6.A při dějepisu. Nezbytná východiska a potřebujeme nějaký výstup. Čím by se tak Říman mohl pochlubit, kdyby tu dneska stál. Vybereme si nějakou památku. Vyšli jsme z nástěnky v Pinterestu, kde si odkládám obrázky, odkazy, mohly by se jednou hodit. Dneska na ně došlo.
    Vysvětlili jsme si, co to Pinterest je, kdy se do něj můžeme registrovat. A jaké památky tedy navrhneme ke zpracování? Zapsali jsme si na tabuli, týmy máme vytvořené, vybíráme jednotlivé památky a už hledáme důležité informace. Rozhodli jsme se namluvit je v ChatterPixu, jednoduchá obsluha, o to zajímavější výsledek. Nezbývalo nic jiného, než odeslat klip pomocí AirDropu do učitelského iPadu, kde se odehrála mixáž v iMovie. A vy se můžete přesvědčit o tom, jak se nám dařilo.
    Tak teď už to je jisté, sejdeme se v sedmém ročníku nad středověkem. Určitě použijeme znovu Classroom, se kterým jsme se letos seznamovali po celý rok.

šesťáci z áčka a Bohuslav Hora - učitel dějepisu
Comments