Čtenářské dílny ve 3.B

přidáno: 12. 11. 2015 7:04, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 12. 11. 2015 7:11 ]

Žáci 3.B si oblíbili pravidelné čtenářské dílny. Při nich si povídáme o knihách, jejich výběru i důvodech, proč nás jejich čtení baví. Sdílíme zážitky z četby, plníme zadané úkoly a učíme se jejich splnění hodnotit podle zadaných kriterií.
Dětem velmi vyhovuje možnost posadit se při četbě kdekoli v místnosti. Při samostatném čtení dodržují stanovená pravidla. Většina žáků také svou práci ráda doplní vlastní ilustrací.
    I z přiložených fotografií je zřejmé, že pracují se zájmem a věřím, že jejich chuť číst ani v budoucnu nevymizí.

Věra Švecová, tř. učitelka

Čtenářské dílny jsou financovány z projektu ESF - „Poznáváme svět“ - CZ.1.07/1.1.00/56.0793