Den dětí v plánské škole - 29. května 2015

přidáno: 29. 5. 2015 2:34, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Žáci 8. ročníku pod vedením p. uč. R. Němečkové a D. Šťastné zorganizovali pro mladší spolužáky z 1. stupně dětský den. Vyšli z toho, že činnosti musí být hodně pestré tak, aby zaujali všechny děti. Aby si každý měl možnost něco nového vyzkoušet, něco si vyrobit a být v něčem úspěšný. To je filozofie současné Plánské školy.
    Zároveň si děti vyrobily nebo přinesly klobouky a užili jsme si i kloboukového dne. Posuďte sami, jak to některým z nás sluší.
    Poděkování patří žákům 8. ročníku, kteří si připravili toto dopoledne pro mladší spolužáky, vyzkoušeli si, že to není nic jednoduchého. Poděkování patří samozřejmě také všem organizátorům z řad učitelů. Ostatní žáci z 2. stupně si dnes svůj den užili se svými třídními učiteli v individuálním programu.

Podívejte se s námi do fotogalerie. Fotografie slouží jako odkaz.