Den laskavosti

přidáno: 12. 11. 2018 0:17, autor: Martin Koukal
    Druhý ročník "Dnu laskavosti" odstartoval 13. listopadu. Školní klub neváhal a opět se zapojil. Tentokrát děti nasbíraly pět pytlů kaštanů pro ZOO Větrovy. Druhý tým pozval zaměstnance Domácího hospicu Jordán v Táboře do Sokolovny v Plané nad Lužnicí na sportovní klání bowlingu. Pro některé byla tato zábavná hra premiérou. Navzájem se týmy povzbuzovaly k nejlepším výkonům. Nakonec bylo skóre 409 x 450 bodům. Vítězem se stal tým sestřiček z Domácího hospicu. Všichni zúčastnění dostali medaile v podobě odznáčků. Všichni odcházeli domů ze sportovního zážitku spokojení. Na zaplacení bowlingu si děti vydělaly peníze z prodeje vlastnoručně pečených ovocných čajů na Svatováclavském jarmarku, který proběhl v sobotu 29. září v Plané nad Lužnicí.

Školní klub