Aktuality‎ > ‎

Divadelní představení – Princezna…

přidáno: 26. 5. 2012 4:52, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 3. 6. 2012 11:58 uživatelem Neznámý uživatel ]

Princezny stokrát jinak – 30. 5. 2012


    
30. května (středa) 2012 proběhne představení kroužku svět loutek pod vedením p. M. Zrůstové. Letošní tématika vychází z pohádkových princezen. Už se těšíme, co si pro nás svět loutek připravil. 
Dopoledne proběhne představení v klubu školy pro děti z Mateřské školy Pohádka v Plané nad Lužnicí a pro žáky 1. tříd. V podvečer zveme rodiče a rodiny žáků na představení od 17.00 h. Podle počasí se bude konat v klubu školy nebo ve školní jídelně.   
    Účinkujícím a p. M. Zrůstové držíme palce a ostatním přejeme krásný zážitek.

    Představení loutkového kroužku proběhla, máme krátkou zprávu od p. M. Zrůstové:
    Dne 30. 5. 2012 pořádal loutkový kroužek při základní škole představení pod názvem „Princezny stokrát jinak“. Dopoledne se přišly podívat děti z prvních tříd a odpoledne rodiče, kamarádi a spolužáci dětí.
    Na programu byly nejen ony zmíněné princezny z různých pohádek, ale i dvě ukázky ze seriálu Krkonošská pohádka. V první ukázce si zahráli maňásci, v druhé se pak samy děti proměnily v Anče, Kubu, hajného a Trautenberka i Krakonoše. Do hry se zapojili i  diváci, kteří si s námi zazpívali známé písničky, nebo hádali názvy pohádek. Děkujeme všem divákům, kteří se na nás přišli podívat, jako vedoucí kroužku děkuji i všem hercům.

Milena Zrůstová


Comments