Dopis od Mohameda

přidáno: 10. 1. 2017 6:20, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 10. 1. 2017 6:23 ]
    Mohamed ukončil v listopadu studium na střední škole celostátními zkouškami, na jejichž výsledky bude čekat až do února 2017. Chtěl by dále pokračovat ve studiu, kde by získal užší specializaci. Z jeho zaslaného dotazníku jsme se dozvěděli, že mezi jeho zájmy patří fotbal a tenis. Chtěl by se stát inženýrem, učitelem, pilotem. Rozhodli jsme se Mohameda nadále podporovat v jeho úsilí dosáhnout vysněného povolání. Zdali bude úspěšný v přijetí na další školu, se dozvíme na jaře 2017. Do té doby si můžete přečíst dopis a vysvědčení, které nám Mohamed zaslal. Zástupci žákovské samosprávy se podíleli na jejich překladech a v prosinci jsme Mohamedovi zaslali balíček s vánočními dárky, které tvořily školní pomůcky, sladkosti, kartičky fotbalistů a sportovní tričko, zároveň jsme mu zaslali dopis s obrázky mladších spolužáků. Přejeme Mohamedovi úspěšné přijetí do nové školy.

Šárka Volčková