Dopolední generálka Týdenního projektu s Cirkusem Happy Kids

přidáno: 23. 3. 2017 7:06, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 25. 3. 2017 5:26 ]

Video YouTube

Čtvrtek 23. března 2017 byl ve znamení generální zkoušky přímo v cirkusové manéži Cirkusu Happy Kids. Sem zamířily nohy všech dětí, žáků školy, účinkujících i spolužáků od 1. do 7. ročníku. Samozřejmě také se svými třídními učiteli, vychovateli a asistenty, kteří se celý týden starali o vystupující. Úderem desáté začalo představení i za přítomnosti kamery České televize.

V manéži se střídala téměř profesionální vystoupení klaunů, žonglérů, cvičenců na hrazdě, akrobatů, fakírů, provazochodců a kouzelníků. Úžas na tvářích vyvolaly zahajující nejmenší děti s černým divadlem s motivy hudby z filmu Rio. Tím jsme mezi námi přivítali také naše budoucí školáky, spolupracovala s námi totiž v tomto projektu i MŠ Pohádka z Plané nad Lužnicí. Děkujeme vedení a zaměstancům MŠ , že projekt podpořili.

Fotografie z dopolední generální zkoušky najdete ve sdílené galerii Google.

Za projektový tým Bohuslav Hora