Dopravní výchova

přidáno: 18. 9. 2014 11:14, autor: Bohuslav Hora

Dne 15. a 16. 9. 2014 se žáci čtvrtých tříd zúčastnili výuky na dopravním hřišti. První dvě hodiny strávili v učebně, kde si zopakovali dopravní značky a situace, se kterými se už jako chodci či cyklisté mohou setkat. Následovali dvě hodiny strávené na kole. I přes některé počáteční nejistoty a pár dopravních kolapsů se nakonec všem podařilo projet po hřišti jen s drobnými chybami.
    Na poslední hodinu se žáci vrátili zpět do učebny, kde shlédli ještě krátký film zaměřený na dopravní výchovu.

V galerii se můžete podívat na to, jak se žáci nechali inspirovat na dopravním hřišti a vytvořili si vlastní karty se značkami a na výtvory, které vznikly v prvním týdnu výuky, kdy jsme měli tématický den zaměřený právě na dopravní výchovu.

Lucie Mašátová