Edison 2016

přidáno: 20. 9. 2016 5:32, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 20. 9. 2016 5:33 ]

I v letošním školním roce se naše škola účastní projektu EDISON. V termínu 9.-16. října 2016 k nám zavítá osm zahraničních studentů, kteří nám budou po celý týden přibližovat svou kulturu a život ve své zemi. Pro žáky je tento projekt obohacující v tom směru, že se seznámí se studenty s tak pro nás exotických zemí, jako je například Pákistán, Gruzie, Irán či Mexiko. Zároveň procvičí také znalosti a dovednosti z angličtiny.
    Zde jsou přiložené jejich vizitky.

Haseeb Farooq (Pákistán)                                 Sophia Lok Ching Li (Honkong)

Eduardo Ortega Fuentes (Mexiko)                     Ibrahim Begdouri (Maroko)

Anastasia Petrova (Ukrajina)                             Nazanin Bahrami Yarahmadi (Iran)

Reem Anwar Omar (Jordánsko)                         Ana Kakabadze (Gruzie)