Finanční gramotnost - Zážitková škola finanční gramotnosti

přidáno: 9. 6. 2014 1:32, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 16. 6. 2014 22:38 uživatelem Bohuslav Hora ]

Hotel Zadov

Ve spolupráci se společností AISIS pořádáme pro naše žáky ze 4. ročníku Zážitkovou školu finanční gramotnosti. Akce se koná ve dnech 11. - 13. června 2014, žáci budou ubytováni v hotelu Zadov. Aktivita je součástí projektu Rozumíme penězům, který se  zaměřuje na rozvoj finančních dovedností důležitých pro život.
    Bližší informace o akci poskytne tř. učitelka p. L. Pecková Šonková. V průběhu akce je možné třídu s paní učitelkou zastihnout na tomto telefonním čísle: 734 797 491.
    Zde budeme zveřejňovat krátké informace z kurzu.

11. 6. 2014 - zpráva z 10.10 h. - Výprava je na místě.
                   - zpráva z 12.42 h. - Na Zadov jsme dojeli v pořádku, jsme ubytovaní a po dobrém obědě. Moc nám chutnalo - na horském vzduchu dobře tráví. Všichni posílají pozdrav. :)
12. 6. 2014 - Vyspali jsme se do růžova (i z drobného večerního stýskání). Děti jsou lektory chváleny za perfektní týmovou spolupráci, zvídavost a vytrvalost. Počasí máme zamračené, ale neprší.
13. 6. 2014 - Máme sbaleno, dnes nás čeká divadelní představení, které si připravily děti na zadané téma týkající se financí. Ani jsme netušili, jak talentované herce s sebou vezeme. Na 13.00 h. je naplánován odjezd.

Fotografie jsou v postupně se rozšiřující fotogalerii níže, kliknutím na fotku vstoupíte.