Florbalový úspěch

přidáno: 28. 1. 2018 9:12, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

V pátek 19. ledna 2018 se uskutečnilo ve sportovní hale v Soběslavi krajské kolo florbalového turnaje žáků I. stupně. Naši chlapci předváděli vynikající výkony a zcela po zásluze postoupili do závěrečných bojů o medaile. V základní skupině postupně porazili 10:3 Strakonice, 9:4 Kaplici a 14:0 Třeboň. V souboji o první místo ve skupině však prohráli s Pískem 2:7. Ve čtvrtfinále prohrávali již 1:4, ale bojovným výkonem dokázali utkání s Milevskem vyrovnat. Po nerozhodném výsledku ihned následovali nájezdy. Bohužel v nich se našim chlapcům nedařilo, nedokázali ani jednou překonat soupeřova brankáře a nakonec tedy o našem vyřazení rozhodl jediný proměněný soupeřův nájezd.
    V Soběslavi jsme zanechali velmi dobrý dojem, v konečném pořadí jsme obsadili krásné 5. místo a dokonce náš útočník Tomáš Holota byl vybrán do nejlepší sestavy celého turnaje. Všem chlapcům děkuji za jejich předvedené výkony a krásné chvíle, které mi při turnaji připravili.

Miloš Veselý, učitel TV