Fotbalový turnaj

přidáno: 15. 11. 2017 9:39, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 15. 11. 2017 10:40 ]
Fotbalový turnaj žáků ze 3. a 2.A - zorganizovali si sami. Více v článku na webu - http://www.zsplana.cz #zsplananadluznici

Na začátku projektu byl nápad Kuby Jelena uspořádat fotbalový turnaj. Do realizačního týmu si vybral Patrika Zemana, Viktora Zemana a Petra Knotka. Kluci připravili fotbalové týmy, tabulku zápasů, nachystali diplomy a odměny. A mohli jsme začít. Turnaje se spolu se 3. A účastnili i žáci 2. A. Rozhodčím zápasů byl Daniel Bartůněk.
    A kdo mezi sebou soupeřil? Real Madrid, Barcelona, Bayern Mnichov, Manchester Utd, Chelsea, Arsenal. Výsledky všech zápasů, bodování a další fotbalové akce můžete shlédnout v našem videu.
    A jak to dopadlo? Podívat se můžete i do výsledkových tabulek.
1. místo Bayern Mnichov
2. místo Chelsea