Informační schůzka k příměstským táborům - Attavena

přidáno: 30. 5. 2018 6:32, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Nezisková organizace Attavena ve spolupráci se základní školou pořádá o letních prázdninách týdenní příměstské tábory. Tábory proběhnou v termínech 13. – 17. 8. a 20. – 24. 8. v prostorách školy. Děti si tak mohou užít prázdniny ve známém prostředí bez nocování, které je pro spoustu z nich u pobytových táborů stresující. Čeká na ně spousta her, soutěží a dalších aktivit.
    Zúčastnit se mohou děti z 1. stupně ZŠ, jejichž rodiče pracují nebo si práci hledají. Pobyt dětí je zdarma, platí se pouze 350 Kč za týden na teplé obědy a pití. Více informací se dozvíte na informační schůzce, kde budou k dispozici i potřebné dokumenty pro nástup dítěte. Dokumenty naleznete i na webových stránkách www.trochumenehorkeleto.cz.
    V případě dotazů kontaktujte koordinátorku projektu: Andrea Kočerová, tel: 774 223 887.