Jak se nám dařilo s loutkami?

přidáno: 10. 10. 2014 1:56, autor: Bohuslav Hora

Video YouTube

Na hodině angličtiny jsme se třeťáky vyzkoušeli, jaké to je, když za nás promluví někdo jiný. Děti si pomocí jednoduché a zábavné aplikace SockPuppets+ vytvořily postavičky a prostředí a nahrávaly krátké rozhovory svých hrdinů. Hodina s iPady byla najednou velmi krátká, mnozí zažili úspěchy a jiným se tato práce ne zcela vydařila. Zažili si pocit radosti z povedené práce, ale také neúspěch a zklamání. Přesto jsme se všichni mnoho naučili, každý měl možnost pracovat podle svých schopností a fantazie, uvědomili jsme si, jak je důležité pozorně poslouchat instrukce a řídit se jimi. Aby měly děti možnost vrátit se ke své povedené práci, vytvořili jsme krátké video s některými povedenými rozhovory.

Romana Němečková a třída 3.B