Jarní dílna pro předškoláky a jejich rodiče

přidáno: 23. 3. 2012 3:30, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 11. 4. 2012 11:36 uživatelem Bohuslav Hora ]
    Sejdeme se s Vámi 4. dubna 2012 od 16.30 h. v 1. patře nové budovy - vchod od šaten žáků. Více informací v dopise, který jsme Vám poslali přes MŠ Pohádka Planá nad Lužnicí. Žádáme Vás o návratku - z organizačních důvodů. Dopis je k dispozici také z tohoto odkazu. Odevzdejte v MŠ Pohádka, případně doručte do školy.
    Předem děkujeme a těšíme se na Vás.

Jarní dílna pro předškoláky - 4. 4. 2012

Ohlas z akce:

Ve středu 4. dubna 2012 se uskutečnily jarní dílna pro předškoláky a jejich rodiče. Při této příležitosti se děti seznámily s budoucími učitelkami i prostředím školy. Společně strávené chvíle jsme využili k výrobě velikonoční výzdoby. Vyrobené slepičky byly velice krásné a udělaly radost všem zúčastněným. Děti si je za velkou snahu a píli s hrdostí odnášely domů. Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávené odpoledne a těšíme se na další společné setkání. Poděkování patří i paní Dagmar Havelkové, která výrobu velikonoční slepičky připravila.

Pavla Nováková