Kolik dětí, tolik chutí

přidáno: 4. 3. 2015 10:37, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ Aktualizováno 4. 3. 2015 11:23 uživatelem Bohuslav Hora ]
Dnešní oběd v naší školní jídelně: Polévka 1. čočka po brněnsku, chléb, salát z bílého zelí s kukuřicí a sojovými klíčky - nepodařilo se mi vyfotografovat 2. vepřový plátek dušený, šťouchané brambory, dušená baby karotka Moučník - piškot s ovocným pudinkem Nápoj - pitná voda, džus - dle výběru #zsplananadluznici

Ve školní jídelně vaříme zdravá jídla bez polotovarů, také výběr ze dvou proto, abychom vyhověli chuti většího počtu strávníků. Přesto stále slýcháme kritiku. Žáci totiž významně upřednostňují smažák (smažený sýr), pizzu, hranolky, kuřecí plátky apod. Jediné, jak můžeme rodiče přesvědčit o kvalitě, je dát vám přímo v jídelně ochutnat. Proto jsme se rozhodli pozvat vás na ochutnání kdykoliv, klidně bez ohlášení. Určitě nedostanete celou porci oběda, ale ochutnávka vzorku oběda strávníky ve školní jídelně neošidí.
    Ukázka na fotografii je z dnešního oběda, po kliknutí se dostanete k informaci o dnešním jídelníčku - 4. března 2015.

Hana Vellánová, ředitelka školy