Kompletní rozvrh

přidáno: 2. 9. 2014 16:03, autor: Bohuslav Hora
    Dnes - 2. září 2014 - proběhlo dohadovací řízení, kdy si žáci do svého rozvrhu zapsali volitelné předměty. Zásadní pro ně byl předzápis v květnu 2014. Dnes jsme už jen doladili detaily. Od této chvíle máme kompletní rozvrh také v Bakalářích, prohlížet si ho můžete ve webových aplikacích.
    Připomínáme, že volitelné předměty jsou povinné. Po žácích domů pošleme lístečky se zapsanými volitelnými předměty. Podepsaný lísteček nám vraťte do školy. Nezapomeňte si ve filtrech ve webových aplikacích nastavit správné období školního roku - 1. pololetí, jinak neuvidíte hodnocení Vašich dětí ani zprávy od učitelů.
    Můžete si měnit hesla pro přístup do Bakalářů - webových aplikací - pravidla jsou popsána na záložce Bakaláři. Podobně si můžete sloučit účty, pokud do školy dochází více Vašich dětí. Překážky řešte u Bohuslava Hory.
    Přejeme všem pohodový školní rok 2014-2015.