Kouzelné laboratoře

přidáno: 12. 12. 2013 15:02, autor: Bohuslav Hora   [ aktualizováno 12. 12. 2013 15:02 ]
    Ve čtvrtek 12. prosince 2013 se zájemci z 9. třídy vydali do Veselí nad Lužnicí. Zde sídlí Střední odborná škola ekologická a potravinářská. Někteří naši žáci uvažují o tom, že by v této škole po skončení 9. ročníku studovali. Studenti a zaměstnanci školy si pro nás připravili velmi zajímavý program. V úvodu jsme shlédli divadelní představení na téma bezpečnosti v laboratořích školní divadelního souboru „Žádný hwjezdy“, vyzkoušeli jsme smyslové posuzování potravin, navštívili jsme laboratoře chemie, biologie a mikrobiologie, školní pivovar a také terária. Všem se nám ve škole moc líbilo. Za vše mluví naše fotografie.
    Děkujeme všem studentům a zaměstnancům školy za perfektně připravený program.