Aktuality‎ > ‎

Krajská hasičská soutěž 21. května 2015

přidáno: 25. 5. 2015 3:34, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 25. 5. 2015 14:26 ]
    Naše dívky se zúčastnily ve čtvrtek 21. května 2015 krajské hasičské soutěže v Českých Budějovicích. Úspěch, připravenost se vyplatila. Skončily na 1. místě. Sdílejte společně radost při prohlížení fotogalerie.

    Vítězné hasičky

    Ve čtvrtek 21.5. 2015 probíhalo finálové kolo hasičské soutěže v Českých Budějovicích, do kterého se probojovalo pouze šest nejúspěšnějších týmů, mezi nimiž byly i žákyně naší školy. Soutěžilo se celý den a jednotlivé disciplíny byly velmi náročné. Holky skvěle zvládly jak teoretickou část (testy, druhy požárů, druhy hašení a jiné), tak i praktickou část (ohlášení požáru, lokalizaci, výjezd, hašení, likvidaci nebezpečného odpadu, prolézaní polygonem, sepsání záznamu o požáru a zveřejnění tiskové zprávy).
    Jejich výborná spolupráce, koncentrovanost, znalosti a dovednosti byly jednoznačně nejlepší a získaly tak titul a zasloužené vítězství. Děkujeme děvčatům za skvělou reprezentaci naší školy a gratulujeme Nadě Benešové, Jitce Lenghardtové, Hance Lenghardtové, Adéle Janouškové, Pavlíně Křižovské.

Dagmar Šťastná

    A ještě článek z Táborského deníku.
Comments