Krajský přebor v orientačním běhu

přidáno: 4. 5. 2012 1:04, autor: Bohuslav Hora   [ aktualizováno 11. 5. 2012 13:02 ]
    Krajský přebor v orientačním běhu je už minulostí. Za slunného počasí vyrazil do boje o přední umístění i výběr žáků z naší školy. Můžeme se radovat z krásného 2. místa Nelly Staškové a 3. míst Adély Janouškové a Jakuba Mrázka. Ostatní zúčastněným sportovcům také gratulujeme, protože dle jejich slov byla trať náročnější než ve školním kole.  Všichni se s ní zdatně „poprali“ a doběhli (až na jeden výron v kotníku) šťastně do cíle.

Dagmar Šťastná

9. května 2012 máme tu čest hostit ve škole Krajský přebor v orientačním běhu. Za naši školu se účastní výběr žáků, kteří byli osloveni po úspěšném školním orientačním závodu z 18. dubna 2012. Všem našim žákům i přespolním účastníkům přejeme krásné počasí, neopakovatelné zážitky v plánském lese Holeček a také úspěchy na sportovním poli.