Křídla s láskou darovaná 2019

přidáno: 25. 1. 2019 5:56, autor: Martin Koukal   [ aktualizováno 6. 2. 2019 23:19 ]
    Školní klub se zapojil do pátého ročníku soutěže pro dětské týmy Srdce s láskou darované. Ti nejlepší budou pozváni na slavnostní setkání do historických prostor Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a odnesou si odtud nejen nezapomenutelné zážitky, ale také spoustu krásných dárků. Projekt bude vyhodnocen 31. března 2019.
    Cílem projektu je podpora tradičních lidských hodnot, jako jsou láska, přátelství, rodina a vzájemná úcta. Podpora týmové práce a rozvoj tvůrčích dovedností dětí. Radost z vlastnoručně vytvořených výrobků i z darování a sdílení radosti v kolektivu.
Od 5. února do 31. března 2019 probíhá na webu www.srdceslaskou.cz veřejné hlasování, které určí TOP 10 výrobků z pohledu veřejnosti. Můžete podpořit zástupce ze 7.B - Adélu Koželuhovou, Anetu Širokou, Danielu Bohmovou a Štěpána Kobližku. Žáci vytvořili "Křídla s láskou darovaná" pro bývalého pana učitele Vladimíra Vochozku. Dárek mu předali ve čtvrtek 24. ledna 2019.

Iveta Staňková, vychovatelka ŠK