Kurikulární odpoledne ve škole

přidáno: 14. 3. 2016 13:53, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 14. 3. 2016 13:54 ]
    Dnes - 14. března 2016 - proběhlo ve škole kurikulární odpoledne. Nejdříve to bylop přivítání s paní ředitelkou Hanou Vellánovu. Představila Vám, kam se škola za rok posunula, čeho si ceníme, kudy směřujeme k našim cílům i co nás trápí. Pak následovaly 4 dílny, ze kterých najdete fotografie v galerii. V nich Vám ukazujeme, jak se učí naši žáci. Tentokrát jsme pro Vás připravili ochutnávku Hejného matematiky - p. uč. H. Hribová, fyzikálních měření - p. uč. V. Vochozka, nebo jazykovou laboratoř - p. uč. I. Drahota. Byli přítomni i malí redaktoři Plánských novinek, kteří připravovali reportáž do dalšího vydání školního časopisu.

Děkujeme všem, kteří jste se našeho kurikulárního odpoledne zúčastnili, vážíme si Vašeho času. Děkujeme i za slova plná podpory i ocenění. Těšíme se na setkání s Vámi při kurikulárním odpoledni zase za rok.

Za vedení školy Bohuslav Hora, zástupce ředitele