Kurikulární odpoledne v naší škole - jak učíme Vaše děti

přidáno: 24. 2. 2014 0:23, autor: Bohuslav Hora
    3. března 2014 pro Vás - zákonné zástupce - pořádáme kurikulární odpoledne. Chtěli bychom Vám ukázat, jak probíhají některé hodiny s Vašimi dětmi, našimi žáky.
    Začínáme v 16.30 h. v klubu školy - přízemí staré budovy - setkání s p. ředitelkou Hanou Vellánovou - změny v obsahu vzdělávání od 1. 9. 2014, vize školy na další období.
    Po té se rozejdeme do pracovních dílen. Připravili jsme si pro Vás tento program:
        R. Němečková - anglický jazyk metodou Helen Doron - učebna 123, 2. p., nová budova
        V. Švecová, H. Čížková - práce s interaktivní tabulí - učebna 111, 1. p., nová budova
        L. Šonková, E. Nováková, L. Kordinová - projektové vyučování - učebna 97, přízemí nová budova
        V. Vochozka - galerie modelů z předmětu programování s LEGEM
        B. Hora - učíme se s iPadem - učebna 29, 2. p. stará budova

Těšíme se na shledání s Vámi v pondělí 3. března 2014.

Hana Vellánová a Bohuslav Hora