Listopadová akce pro předškoláky

přidáno: 4. 12. 2012 3:11, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 4. 12. 2012 3:15 uživatelem Bohuslav Hora ]

Listopadová akce pro předškoláky - 16. 11. 2012

16. listopadu 2012 se ve škole byli podívat předškoláci z Mateřské školy Pohádka v Plané nad Lužnicí. Přinášíme malý ohlas od žáků 5. ročníku:

V pátek 16. listopadu připravili v tělocvičně žáci 5. třídy zábavný den pro předškoláčky. Každá tříčlenná skupina měla na starosti jedno stanoviště, např. shazování plechovek, sestavení obrázku, poznávání pohádkových postaviček, florbal, trefování se do kuželek, poznávání předmětů podle hmatu. Na začátku Bára Nováková všechny předškoláky a paní učitelky přivítala a pak dětem vysvětlila, jak to bude probíhat. My jsme jim rozdali kartičku s cestou pejska a kočičky. Předškoláci chodili od jednoho stanoviště k druhému a plnili úkoly. Když měly děti všechno splněné, společně jsme si zatancovali. Před tancem si paní učitelky také zahrály jednu z her a my jsme zatím zabavovali předškoláky. Při odchodu dostalo každé dítě sladkou odměnu.

Aneta Fraňková