Aktuality‎ > ‎

Lyžařský výcvik 2013 - Lipno nad Vltavou - Kramolín

přidáno: 17. 2. 2013 13:22, autor: Bohuslav Hora   [ aktualizováno 28. 2. 2013 11:42 ]

Chata Lanovka


    Informace z kurzu:

    28. 2. 2013 - Přátelé zimních radovánek zasílají pozdravy ze zasněžených kopců Šumavy. Odpolední závody rozhodly o vítězích v jednotlivých kategoriích - poznáte je na přiložených fotografiích? Neradi se budeme vracet do školy, ale oblíbená dobrůtka od maminky k večeři přijde vhod. :)
 
    27. 2. 2013 - Pozdrav z kopců. Dopolední jízdy byly prima, mírně přimrzlé a rychlé. Po obědě jsme regenerovali v bazénu a vířivce. Navečer jsme si řekli pár informací o lyžařské a snowboardové výzbroji a výstroji. Už se těšíme na zítřejší slalomové závody a přidáme i nějaké fotografie. 

    26. 2. 2013 - Ahoj, ahoj, ahoj. Dnes mlha, mrholení, mokrý sníh, ale aspoň o trochu méně lidí na sjezdovkách. Jezdili jsme ale statečně celý den a také jsme natáčeli děti na kameru, tak si to půjdeme teď, po večeři, prohlédnout a zhodnotit jednotlivé způsoby a styly jízdy. Zatím vše OK. Další fotografie až zítra, kéž se nám trochu umoudří počasí. 

    25. 2. 2013 - Zdravíme z Kramolína, máme za sebou náročný výcvik prvního dne. Všichni už zvládli jízdu na čtyř sedačkové lanovce a po sjezdovce dolů. Začátečníci na lyžích a snowboardech už dělají obloučky, i když žádný trénink se neobejde bez namožených svalů a otlučených zadečků. Zatím jsme bez úrazu - ťukáme! Odpoledne nám vysvitlo sluníčko, tak doufáme, že to pár dní vydrží, protože je hned veselejší nálada a občasné fronty u lanovek lépe utíkají. Večer čeká žáky přednáška o mazání lyží, i ta praktická část, jelikož už dnes pár dětí poznalo, jak to vypadá, když není namazaná skluznice a z lyží se stanou samochodky. :)

    24. 2. 2013 - Cesta byla dobrá, po ubytování v chatě Lanovka jsme se rozřadili do družstev. V 18.00 h. následovala večeře a po té přednáška. Těšíme se zítra na kopec. Zatím vše OK.

    24. února 2013 začíná pro přihlášení lyžařský výcvik ve středisku Lipno nad Vltavou - Kramolín. Kurz vede p. učitelka D. Šťastná, u které jste získávali podrobné informace o kurzu. Na tomto místě budou také uveřejňovány aktuality a fotografie z konaného kurzu.

    Kurz bude ukončen v pátek 1. března 2013.

LVK - Kramolín 2013


Comments