Lyžařský výcvikový kurz - Lipno 2012

přidáno: 22. 1. 2012 5:06, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 27. 1. 2012 12:11 uživatelem Bohuslav Hora ]

Lipno nad Vltavou 307, 382 78 Lipno nad Vltavou

N
aši žáci právě odjeli na lyžařský výcvikový kurz na Lipno. Zde Vám poskytneme nejnovější informace z kurzu.

Telefonní číslo na mobilní telefon: 737 254 678

Z 23. 1. 2012 - Ahoj Plaňáci. Druhý den - respektive první opravdu lyžařský den - proběhl zatím bez problémů a bez úrazů. Dneska jsme nefotili, ale kamerovali. Foto pošleme zase zítra. Zdravíme z Lipna.
    Z 24. 1. 2012 - Dnes o fous větší zima- hurá! I sníh přituhuje a netaje. Děti se tváří spokojeně a dnes jich půjde polovina navíc i na večerní lyžování. Zdravíme všechny. Lyžaři a snowboarďáci :-)
    Z 25. 1. 2012 - Zdravíme z Kramolína, dnes jsme se po odpoledním bazénu rozloučili s Denisem (bolavé koleno), ale jinak zatím ťukáme, jiné úrazy se nám vyhýbají. Dnes dopoledne lyžování, odpoledne bazén s vířivkami a procházka. Po přednášce a ukázce o máze vytvořeno několik foto šikulů, kteří si mazali lyže sami. Rodiče možná uvidí své ratolesti poprvé držet žehličku v ruce. :-)
    Z 26. 1. 2012 - Dnes jsme si postavili malé slalomové závody, ale odjeli jsme jen jedno kolo a byli jsme vyhnáni, že nemáme patřičné povolení. Fotky ze závodů však máme, ukázka je ve fotogalerii. Odpoledne budeme nahrávat na kameru a rozebírat záznam. Všichni se zlepšují – někdo víc (ten, kdo poslouchá a chce se učit), někdo méně a jezdí si „to svoje“. Pozdravy všem z krásně prosluněného a mrazivého Lipna. Přidáváme ještě fotky z vyhlášení vítězů slalomu.
    Z 27. 1. 2012 - Ahoj všichni, teď balíme, necháváme věci v jedné místnosti a budeme jezdit do oběda a pak ještě do půl čtvrté. Ve čtyři je tu autobus a kolem 17.45 - 18.00 h. před školou v Plané. Tak lyžování a snowboardingu zdar - ať se poslední den nic nestane!
    A jsme doma, kde je dobře, ale většina z nás by si pobyt na Lipně ještě o pár dní protáhla. :-)

Lyžařský výcvikový kurz - 22. - 27. ledna 2012 - Lipno nad Vltavou

Fotogalerie vznikla za aktivní spolupráce s p. učitelkou Dagmarou Šťastnou, která každý den poctivě posílala fotografie z kurzu. Děkujeme. :-)