Lyžařský výcvikový kurz 2018

přidáno: 9. 1. 2018 9:29, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 10. 1. 2018 22:07 ]

Chata Lanovka

Naši žáci vyrazili v neděli 7. ledna 2018 na lyžařský kurz v Lipně nad Vltavou. Ubytování jsou na chatě Lanovka. Kurz vede p. uč. Miloš Veselý, o žáky se starají p. L. Kordinová, p. J. Čížek a p. M. Žáčková.

V závislosti na funkčnosti internetu Vám budeme přinášet fotografie, případně zprávy z kurzu.

Zpráva z 9. 1. 2018 ve 21.05 h. - Kurz probíhá podle stanoveného plánu, v neděli jsme děti rozdělili dle výkonnosti do tří družstev. V následujicích dnech postupně projdou celou metodickou řadou sjezdového lyžování. Podmínky pro lyžování jsou spíše jarní, vysoké teploty a velmi těžký umělý sníh. Výhodou jsou prakticky prázné sjezdovky a téměr žádné fronty na lanovky.
    Zpráva z 10. 1. 2018 - Dopoledne pokračoval výcvik dalším trénováním a zdokonalováním lyžařského umění. Odpoledne následoval relaxační pobyt v šumavské přírodě. Celý den jsme pak ukončili v místním aqua parku, kde se děti dostatečně vyřádily.

Z lyžařského výcviku 2018 #zsplananadluznici

Fotografie z 9. ledna 2018 Fotografie z 10. ledna 2018