Mezinárodní zkoušky Cambridge Young Learners English Tests

přidáno: 20. 9. 2014 6:54, autor: Bohuslav Hora

Naše škola nabízí v letošním školním roce 2014/-2015 Vašim dětem možnost složení zkoušek z anglického jazyka Cambridge Young Learners English Tests.

Zkoušky jsou skládány ve třech úrovních:

• Starters - pro děti - začátečníky (doporučujeme pro žáky od 3. třídy)
  • Movers - pro děti - mírně pokročilé (doporučujeme pro žáky od 5. třídy)
  • Flyers - pro děti - pokročilé (doporučujeme pro žáky od 7. třídy)

Zařazení žáků k jednotlivým úrovním je pouze doporučené. Každý si může vybrat úroveň dle svých zájmů a schopností.

Zkoušky se budou konat na naší škole v průběhu května. Termín bude ještě upřesněn. Vyhodnocení děti obdrží pravděpodobně koncem června 2015.

Příprava ke všem úrovním zkoušek probíhá na naší škole v rámci volitelného předmětu cvičení z anglického jazyka pro 1. stupeň nebo pro 2. stupeň.

V případě zájmů či dotazů se obracejte na učitele p. R. Němečkovou a p. I. Drahotu. Případně můžete navštívit stránky www.britishcouncil.cz (informace o zkouškách) nebo www.britskarada.cz.

I. Drahota