Naši florbalisté o pohár ministra školství

přidáno: 26. 4. 2012 9:56, autor: Bohuslav Hora
      Letos se naše florbalové mužstvo starších žáků zúčastnilo celostátního Turnaje o pohár ministra. Nejdříve počátkem března 2012 zamířilo do Soběslavi, kde se konalo okresní kolo a kde po velmi dobrých výkonech zdvihlo nad hlavu vítězný pohár. Prvenství nás kvalifikovalo na eliminační turnaj do Třeboně.
    Tam se sjely 24. dubna 2012 nejúspěšnější týmy celého kraje a bylo znát, že se kvalita hry posunula o několik stupínků výš. V turnaji jsme sehráli čtyři vyrovnané zápasy a po jedné výhře, jedné remíze a dvou porážkách jsme nakonec obsadili sedmé místo. Na závěr je nutno říct, že nás sice konečné umístění zklamalo, ale také, že naši soupeři byli lepší a že z každé takové porážky je možné poučit se.

Pavel Grenar