Návštěva předškoláčků v 1. třídách

přidáno: 24. 11. 2017 15:04, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se ve škole byli podívat předškoláci z Mateřské školy Pohádka v Plané nad Lužnicí. Předškoláci si úplně poprvé mohli vyzkoušet, jak to při vyučování vlastně vypadá. Vyvodili jsme si písmenko, které jsme se naučili a společně jsme si ho vyrobili. Stavěli jsme stavby z kostiček a vyrobili jsme si matematické puzzle.
    Děti tento den zjistily, jak je důležitá spolupráce, a my jsme nesmírně rády, jak se to dětem podařilo. Spolupráce už nám není cizí a předškoláci mohli vidět, jaký kus práce už prvňáčci udělali a co vše už umí. Na budoucí školáky se už moc těšíme a z jejich úsměvů při loučení víme, že i oni na nás.

1. A, 1. B - L. Kolářová, M. Hlavničková, J. Nováková a K. Palacká, I. Staňková