Aktuality‎ > ‎

Noc s Andersenem - Digital Learning Night - 5. 4. 2013

přidáno: 4. 4. 2013 12:21, autor: Bohuslav Hora   [ aktualizováno 8. 4. 2013 1:36 ]
Noc s Andersenem
    V pátek 5. dubna 2013 se odehraje opět Noc s Andersenem, akce má u nás velký úspěch, ocenila ji i dánská královna Marghret II. Letos se 13. ročníku účastní žáci 4. ročníku, program pro ně připravila již tradičně Městská knihovna Planá nad Lužnicí pod vedením p.  Vyhnalové, p. Havelkové a p. Žaludové. Je připravena zajímavá hra, nemůže chybět čtení z knih, sejdeme se u plánského Pohádkovníku, navštívíme tajemné plánské komnaty. Účast na akci přislíbila i sněhová královna, jen doufejme, že sníh a mráz už zanechá doma, možná přijede i samotný spisovatel H. Ch. Andersen. Vše záleží na plynulosti spojů z dalekého Dánska.
    Akce bude letos přenášena v rámci 1. ročníku Digital Learning Night pomocí služby hangout (Google) z několika míst v ČR, také z Plané nad Lužnicí. Přímý přenos bude možné sledovat na níže uvedeném odkazu, záznam bude uveřejněn posléze místo přímého přenosu. Akci pořádá skupina GEG ČR a Učte s námi, protože v některých místech naší země Noc s Andersenem organizují učitelé. Těšíme se na zajímavé zážitky.
Mapa míst, odkud se bude vysílat                 Článek z Táborského deníku             Oficiální video z akce

Noc s Andersenem - 5. 4. 2013

Comments