Ocenění pro školní časopis Plánské novinky

přidáno: 3. 5. 2018 11:33, autor: Bohuslav Hora   [ aktualizováno 3. 5. 2018 12:02 ]

Minulý pátek 27. dubna 2018 se naše škola reprezentovaná členy týmu naší redakce časopisu Plánské Novinky zúčastnila 8. ročníků krajského kola soutěže Školní časopis roku. Vyhlášení soutěže se konalo v Českých Budějovicích v kině Kotva. Přebrat cenu se vydala šéfredaktorka časopisu Natálie Farová s redaktorkou Natálií Čápovou a Štěpán Kobližka, grafik časopisu, v doprovodu asistentky pedagoga Veroniky Drdákové.
    Tvůrci časopisu získali krásné 2.místo a tímto postupují do celorepublikového kola, které se bude vyhlašovat v Brně o pár týdnů později. Organizátoři akce si pro žáky a studenty připravili setkání s dobrodruhem, cestovatelem a hlavně redaktorem Mladé Fronty a časopisu Reportér Tomášem Poláčkem, autorem knihy Stopem kolem světa. Toto příjemné setkání s velice zajímavou osobností a poutavé vyprávění o jeho životních zkušenostech reportéra byli inspirativní pro mnohé z nás. Celé naší redakci gratulujeme a těšíme se na další závěrečné číslo letošního školního roku.

Veronika Drdáková