Aktuality‎ > ‎

Orion cup 9. listopadu 2011 – Sezimovo Ústí

přidáno: 22. 11. 2011 13:42, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 22. 11. 2011 13:44 uživatelem Neznámý uživatel ]

Orion cup 9. 11. 2011

 
    Pomalu se již stává tradicí, že žáci naší základní školy vozí medailová umístění z okresních i krajských florbalových turnajů. Po loňském odchodu výjimečného mužstva deváťáků, které se dokázalo probojovat až do kvalifikace republikového finále v Plzni, navázal na předchozí úspěchy nově složený tým v čele s kapitánem Danem Kytlerem. Po jasném vítězství v základní skupině obsadili naši žáci po dvou remízách ve finálovém klání krásné 2. místo.
    Na úspěchu se podíleli tito hráči: Dan Kytler, Kryštof Tuček, Nikolas Cápek, Robin Lanžhotský, František Kutiš, Jakub Mrázek, Tomáš Kohout, Lukáš Uhlíř, Martin Dvořák, Aleš Horný a Lukáš Sviták.


Pavel Grenar

Comments