Aktuality‎ > ‎

Orli - supi - kondoři v naší škole

přidáno: 17. 10. 2012 4:48, autor: Neznámý uživatel
    24. 10. 2012 se téměř všechny třídy školy zúčastní akce sdružení Zayferus. Předvedeni nám budou draví ptáci při lovu na pohyblivé makety, popis jednotlivých dravců s upozorněním na specifika a historii používání ptáků při lovu zvěře. Žáci naší školy budou mít možnost přímého kontaktu s dříve běžnými dravci v naší přírodě - přivolání dravce na ruku, budou soutěžit o pexesa a kalendáře s dravými ptáky. Společnost Zayferus je vlastníkem největší kolekce dravých ptáků v České republice. Ukázky činnosti sdružení můžete najít na výše uvedených webových stránkách.
    Vstupné na akci je 50,- Kč, bližší informace u třídních učitelů.
    Z akce určitě přineseme fotografie, možná i dokument a snad i nějaký článek.
    
Comments