Oznamování zpráv v elektronické žákovské knížce

přidáno: 12. 9. 2012 0:42, autor: Bohuslav Hora
    Na rodičovské schůzce dne 6. září 2012  jsme zaregistrovali Vaše přání o oznamování zpráv v elektronické žákovské knížce pomocí e-mailové komunikace. Jedná se o typ zprávy: „Právě Vám byla doručena do elektronické žákovské knížky zpráva.“ Tuto možnost nabízela aplikace Bakaláři pouze přes nezabezpečené servery, v současné době ji není možné využít.
    Tento požadavek jsme přednesli programátorům aplikace Bakaláři. Připravuje se nová verze, která bývá uvolněna na přelomu podzimu a zimy. Až tato verze bude spuštěna, budeme Vás informovat a aplikaci nastavíme tak, aby e-maily oznamovaly příjem zpráv do elektronické žákovské knížky. Nikdy to ale nebudou zprávy o prospěchu žáka, systém neumožňuje oznamování hodnocení (známky).