Pískomil se vrací

přidáno: 21. 10. 2016 5:44, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Všichni žáci ze druhých tříd se dnes 21. října 2016 vydali do Divadla Oskara Nedbala v Táboře. Byli na vystoupení „Rytmus nás baví“. Hrála kapela „Pískomil se vrací“, která se mimo jiné podílela na projektu „Kašpárek v rohlíku“. Vystoupení bylo vskutku netradiční. Žáci neseděli v křeslech, ale byli živou součástí koncertu, kdy se jich většina postavila za kapelu na pódiu a spolu vytvořili velkou živou kapelu. Žáci tancovali i v uličkách divadelního sálu. Hodina utekla jako voda. Snad zase někdy bude šance vidět a slyšet koncert, který bude plný energie, humorných písniček a zpívajících dětí. V galerii se můžete podívat na pár fotek, které Vám ukáží atmosféru koncertu a cesty na něj. Omlouvám se, že jsou tmavé, ale bylo velké přítmí a děti jsem fotila na iPad.

Lenka Novotná a druhé třídy