Plavecký výcvik na Lipně

přidáno: 16. 9. 2012 5:56, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 20. 9. 2012 12:14 uživatelem Bohuslav Hora ]

Chata Lanovka

Třeťáci dnes - 16. 9. 2012 - odjeli na plavecký výcvik a školu v přírodě v Lipně nad Vltavou. Ubytováni jsou v chatě Lanovka. Plavání můžete sledovat v době kurzů na webové kameře Aquaworldu Lipno. Výprava pod vedením p. učitelky L. Kordinové má u sebe školní mobilní telefon s číslem 737 254 678.

17. září 2012 - Posíláme první pozdravy z Kramolína. Perný den je za námi, úspěšně vítězíme nad vodou, statečně se pereme s plaveckými styly, ti, co se báli, hrdinně zdolávají metry v bazénu. Jinak se tu máme dobře, zdravíme do Plané.

18. září 2012 - Zdravíme všechny. I dnes jsme zvládli další plavecké metry, lovíme kroužky, odpočíváme ve vířivce a užíváme si sluníčka. Večer nás trochu vystrašil planý požární poplach. Bylo sice pár slziček ze strachu, ale s našimi učitelkami jsme vše zvládli na jedničku.

19. září 2012 - Plavci zdraví všechny doma! Probudili jsme se do deštivého dne. Odměnou za plaveckou snahu nám byla vyhřátá sauna na 101°C a výborná bábovka od paní Machové. Před večeří jsme potrápili hlavičky vědomostním kvízem, za chvíli změříme síly ve vybíjené.

20. září 2012 - Poslední zprávy z plaveckého výcviku. Dnes jsme se probudili do nejchladnějšího rána. V bazénu jsme hráli vodní pólo, podplouvali kajak, pracujeme na překvapení pro plavčíky a snažíme se balit a uklízet pokoje. Zítra nás čekají závody a cesta domů. Už se všichni moc těšíme.

Plavecký výcvik v Lipně nad Vltavou – 16. - 21. 9. 2012