Plaveme

přidáno: 27. 9. 2015 10:11, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 5. 10. 2015 3:10 ]

I letos se pro třeťáky koná plavecký výcvik v Lipně nad Vltavou. Budeme Vám přinášet informace z plaveckého výcviku.
    Školní mobil na Lipně: 734 797 491

27. 9. 2015 - zpráva z 19.00 h.: Jízdu autobusem jsme zvládli bez problémů. Dokonce už máme za sebou i první plavání. Sluníčko nám přálo na večerní vycházku, aby se nám dobře spalo. Těšíme se na první noc a na zítřejší plavání.

28. 9. 2015 - zpráva z 18.45 h.: Máme za sebou další plavecký den. Plaveme co nám síly stačí a každý den jsme lepší a lepší. Ještě nás čeká večerní vycházka před spaním. Nemůžeme se dočkat zítřejšího plavání. Zdravíme do Plané nad Lužnicí a okolí.

29. 9. 2015 - tak máme půlku kurzu za sebou. Dnes jsme lovili ze dna puky a kroužky. Také jsme pilovali techniku kraula a znaku. Vyhladovělí z bazénu si pochutnáváme na výborném jídle, které nám tu páni kuchaři uvaří. Dnes jsme měli například rajskou omáčku. Někdo zvládl i pět knedlíků. I po večeři nám paní učitelky dopřejí čerstvý vzduch na vycházkách do blízkého okolí. Spánek je pak o to sladší.

30. 9. 2015 - během dopoledního plavání jedna skupina plavala na čas. Druhou závodní
plavání čeká zítra. Odpoledne jsme si užili volnou zábavu a saunu. Někteří kamarádi byli dokonce poprvé v sauně. Pro skupinu která nebyla na bazénu, si paní učitelky připravili malování na sádrová zvířátka. Velice jsem si to užili.
        1. 10. 2015 - celý dnešní den se na nás sluníčko usmívalo. Po dopoledních a odpoledních hrátkách ve vodě, které jsme si moc užili, se začínáme pomalu připravovat na zítřejší odjezd. Nemůžeme zapomenout na rodiče a kamarády, proto někteří z nás dnes nakupovali suvenýry a dárečky. Pro dobrý spánek se půjdeme projít a zasportovat si. Už jen jedna noc a hurá domů.

INTERSPORT