Poděkování od hudebního skladatele Jaroslava Uhlíře

přidáno: 4. 6. 2018 22:26, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Školní klub se v únoru 2018 zapojil do soutěže Srdce s láskou darované. Žákům přišlo poděkování za krásné příspěvky do soutěže a upomínkové předměty s odznáčky.
Děti z 5.B obdržely také poděkování od pana Jaroslava Uhlíře, kterému zaslaly Noty s láskou dariované.

Email od hudebního skladatele Jaroslava Uhlíře:

„Milá paní Staňková, milé děti z Plané,

nebudete tomu věřit, ale Váš dátek - Noty z lásky darované, k nám doputoval teprve včera 1. června 2018 - přesně na svátek dětí. Ležel někde na agentuře. Dovezl nám ho náš kytarista Fredy Bittner na hraní v Lovosicích.
Takže tam na těch fotkách je můj manžel Jaroslav Uhlíř s notičkami a na poslední je celá kapela - i já nápověda, provianťák, sekretářka a manželka :-).
Jaroslav moc děkuje, je to od Vás opravdu milé. Pozdrav Zdeňkovi Svěrákovi vyřídíme rádi.

Přejeme Vám všem úspěšný konec školního roku, krásné prázdniny a zpívejte si :-)! Jaroslav a Helena Uhlířovi“

Školní klub