Podzimní posezené ve školním klubu

přidáno: 14. 10. 2017 14:20, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

V pátek 13. října 2017 nás poctila svou návštěvou paní Agáta Dolejšová z pečovatelského domu v Plané nad Lužnicí. U voňavého švestkového čaje s bábovkou jsme si povyprávěli zážitky z letních prázdnin. Děti provedly paní Agátu klubem a pochlubily se úspěchy, novými obrázky, výtvory, nápady a videa.
    Paní Agáta získala od dětí odznáček školního klubu - člen klubu, obrázek s vlastním portrétem, který vytvořila Terezka Kubísková. A protože má paní Agáta v sobotu 14. října svátek, tak školní klub celý týden připravoval dárek.
    Zatloukli jsme 235 hřebíků a 31 hřebíků putovalo do koše. Dárek byl dokončen před zraky paní Agáty. Darované srdce si odnesla po dvou a půl hodinové návštěvě domů.

Školní klub