Posnídejte zdravě s námi

přidáno: 27. 1. 2016 4:23, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 9. 2. 2016 6:37 ]

Video YouTube

V rámci projektu ERASMUS+ Moudře jíst -Eat Wise si šesťáci pro svoje mladší spolužáky z prvního ročníku připravili zdravou snídani. Za pomoci učitelek ji zrealizovali dnes 27. ledna 2016. Opravdu si na svých vystoupeních a aktivitách dali záležet. Pro šesťáky to bylo navíc velmi poučné, zjistili, že to není jen tak připravit si program, aby to prvňáky zaujalo a ještě si odnesli poznatky, ale hlavně aby změnili svoje stravovací návyky. Možná, že se jim podařilo zasít u prvňáků povědomí o tom, co je a není zdravé, co by měli a nemuseli jíst.
    Poděkování patří všem zúčastněným a realizačnímu týmu z řad učitelů, ale také personálu školní jídelny za pomoc a pochopení. Podívejte se s námi na video, další materiály budou následovat.

Za vedení školy Bohuslav Hora
Postřehy z řad organizátorů - žáků 6. ročníku