Prázdninové proměny školy

přidáno: 15. 8. 2015 12:32, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 15. 8. 2015 12:33 ]
    Jak to asi vypadá o prázdninách ve škole? Je tam rozhodně klid, tedy jen relativní. Neozývá se dětský smích, ani hudební a filmové ukázky z vyučovacích hodin. Hlasy učitelů i žáků utichnou. Ne tak letos, jen ty školní zvuky byly nahrazeny rachotem padajících dlaždiček, bouraného zdiva, nebo zvukem elektrických šroubováků.

Budujeme letos dívčí záchody ve staré budově, nově je vybudována jazyková učebna v čísle 30, do nových i starých počítačů se nahrává nový operační systém Windows 10, uklízí se. Narodil se i nový rozvrh. Vše musí být do 1. 9. 2015 připraveno tak, abyste mohli přijít vy, žáci. Těšíme se na Vás.
    Podívejte se do malé fotogalerie, která především dokumentuje přestavbu dívčích záchodů ve staré budově.