Přednáška o školní zralosti, písařská dílna - pro rodiče našich budoucích prvňáků

přidáno: 5. 1. 2015 0:30, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 5. 1. 2015 0:40 ]
    Připravili jsem pro Vás ve spolupráci s Pedagogicko-psychologickou poradnou České Budějovice, pracoviště Tábor přednášku o školní zralosti. Koná se v úterý 13. ledna 2015 od 17.00 h. Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na písařskou dílnu, kde Vám ukážeme psaní písmem Comenia Script, seznámíme Vás také s filozofií slovního hodnocení. Tyto akce pro Vás pořádáme pro to, abyste se mohli rozhodnout, zda budete žádat o odklad školní docházky, jaké písmo a typ hodnocení zvolíte pro své dítě. Tyto informace budeme od Vás chtít získat při zápisu do první třídy.

Více informací k zápisu uvádíme na záložce Zápis.
    Předškoláci z MŠ Pohádka v Plané nad Lužnicí obdrží pozvánku na dílnu a k zápisu také v papírové podobě. Další informace jsme schopni poskytnout mailem: hora@zsplana.cz nebo na telefonním čísle: 728 019 177.

Za vedení školy Bohuslav Hora, zástupce ředitele